PRACODAWCO!
Inkubator Kariery – Punkt Doradztwa dla Młodzieży rusza z nowym, testowym modelem staży - trening zawodowy!
Trening zawodowy to innowacyjny pomysł Powiatowego Urzędu Pracy na stworzenie możliwości zdobycia stałej pracy oraz nowego doświadczenia zawodowego dla osób młodych od 18 do 30 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu bytowskiego!
Dla wybranych 15 uczestników projektu oferujemy:
8 miesięczny trening zawodowy realizowany w okresie od stycznia do listopada 2024r.
Pierwsze 4 miesiące uczestnik zdobywa nowe doświadczenie zawodowe u wybranego pracodawcy, za które otrzymuje stypendium w wysokości 2,5 tys. złotych wypłacane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie.
Kolejne 4 miesiące treningu zawodowego uczestnik zostaje zatrudniony przez pracodawcę na umowę o pracę na cały etat, z wynagrodzeniem na poziomie co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę. Na wniosek pracodawcy część kosztów zatrudnienia będzie refundowana przez PUP. Wysokość refundacji zostanie uprzednio uzgodniona ale nie może przekroczyć 50% minimalnego wynagrodzenia za pracę i składek na ubezpieczenie społeczne.
Co musisz zrobić, by zgłosić swoją kandydaturę?
Pobierz wniosek o zorganizowanie treningu zawodowego lub odbierz go w Inkubatorze Kariery – Punkcie Doradztwa dla Młodzieży, ul. Slipyja 1/6 w Bytowie lub w Ośrodku Pomocy Społecznej na terenie Twojej gminy.
https://bytow.praca.gov.pl/-/22434062-pracodawco-ruszamy-z-nowym-testowym-modelem-stazy-trening-zawodowy-?fbclid=IwAR2wfolHc4c3MugFw0TmBEn07hbs4GTzFx0eNSA1ChMxM22uonHTikDFhTE
Wypełniony formularz dostarcz do:
Osobiście do Inkubatora Kariery
E-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przekaż pracownikowi Ośrodka Pomocy Społecznej

Potrzebujesz więcej informacji?
519 074 632 lub 519 074 633

Ulotka_1.png